מעון חנה - שלושה חודשים עד שנה וחצי

לפעוטות מגיל שלושה חודשים ועד שנה וחצי, פינת חמד אוהבת ומחבקת שתתן לילדך את כל הטוב והיופי, באהבה ובשמחה.

בלב שכונת נוה עמל במיקום שקט נמצא לו מעון חנה, היהלום שבכתר של גני חב"ד. צוות מקצועי ומסור שנותן את כל הלב והנשמה נמצא כדי לטפל באוצר הקטן. 

חיפשתם גן אוהב, מחבק, מקצועי, שיהיה בית לפעוט/ה שלכם? אם אתם מחפשים את הטוב ביותר, אז מצאתם. הצוות של מעון חנה ישמח להעניק לילדכם וילדתכם את כל הטוב שבעולם, מכל הלב, כי כמו שכולם יודעים, חב"ד זה אחרת.

מעון חנה: לפעוטות מגיל שלושה חודשים עד שנה וחצי זה המקום בו תמצאו צוות אוהב ומסור, גננת מקצועית וכל שאר התאים לפרח שלכם שיגדל בגן שישמור עליו ויתן לו לגלות את מירב הפוטנציאל הגלום בו - בתקופה זו ובמהלך החיים.

הגננת: רויטל עמרני מקצועית, חמה ואוהבת המנהלת את צוות הגן ביעילות ובמסירות, והכי חשוב, בשמחה! יחד איתה יש חמישה מטפלות מסורות ואת צוות הצהרון.

בגננו מושם דגש על התפתחותם התקינה של הילדים ולצורך כך דואג הצוות המסור הן לאוכל חם מזין וטרי והן להתפתחות קוגנטיבית ומוטורית תקינה. הילדים מאותגרים עם יצירות ומקבלים עעידוד מהמטפלת על כל התקדמות שהם מבצעים. רואים את זה בשמחה שיש לפעוטות לחזור אל המקום החם והאוהב כל כך. 

הגן נמצא בשכונת נוה עמל בליבו של אזור שקט, עם חצר משעשעת ומאתגרת לילדים החמודים.

אתם יותר ממוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם מגן איכותי שהוא פנינת חמד לפרח שלכם!

עקב מחויבותנו לקבוצות קטנות נוצר חוסר מקום למרות שהביקוש בשיאו וכך ההרשמה נסגרת מוקדם מאוד ועשרות רבות של ילדים נותרים ללא מקום. אנא הקדימו את הרשמתכם.

שתף לחברים

שתף